Kim jesteśmy?

Poznajmy się

Firma Visconi to wielopokoleniowy, rodzinny interes. Nasze obuwie produkowane jest w małej miejscowości w okolicach Radomia, jednak siatka naszych klientów i odbiorców sięga daleko poza granice kraju. Sekretem sukcesu marki jest połączenie pasji z zaangażowaniem. Głównym celem produkcji w Visconi jest stworzenie wygodnego i oryginalnego obuwia, dostosowanego do potrzeb osób, które postanowiły nam zaufać.
 
 

Inspirujemy się wami!

Naszym celem jest tworzenie obuwia zapewniającego wygodę przy zachowaniu stylu i mieszczącego się w kanonach bieżącej mody. Wnikliwie badamy rynek i śledzimy projekty najsłynniejszych, światowych projektantów. Z tak zdobytą wiedzą jesteśmy w stanie stworzyć własne, oryginalne projekty i dopracować je do perfekcji, z nadzieją, że wkrótce zagoszczą w Twojej szafie!
 
 

Historia

Początki naszej marki sięgają roku 1989, czyli okresu transformacji rynkowej i otwarcia na globalny, wolny rynek w Polsce. W tamtych czasach każdy nowo otwarty biznes był rentowny i pozwalał zapomnieć o szarej przeszłości. Początkowo nikt nie zakładał, że mały przydomowy zakład szewski po latach stanie się jednym z największych producentów obuwia damskiego w Polsce. Dzięki wytężonej pracy i sumienności kilkudziesięciu osób nasza mała firma wybiła się ponad przeciętność i dziś możemy wytwarzać buty przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii obuwniczych i korzystać z niepowtarzalnych projektów najlepszych włoskich specjalistów.

 

Obuwie Visconi wyróżnia się niepowtarzalnym, włoskim designem i najwyższą jakością, osiąganą poprzez rzetelną dbałość o detale.

 

Wyjątkowe kolekcje Visconi powstają przez połączenie naturalnych, delikatnych skór z ciekawą stylistyką i południowym temperamentem naszych projektantów. Wszystkie modele Visconi mają swój początek na deskach kreślarskich mediolańskich pracowni. Dbałość o najdrobniejsze detale podczas procesu produkcji oraz wykorzystanie tylko naturalnych i wysokiej klasy materiałów pozwala nam uzyskać obuwie nie tylko piękne ale i niezwykle komfortowe.
Hity Sprzedaży
Czółenka 7446 - NeroBianco
Czółenka 7446 - NeroBianco

329,00 zł

Czółenka 7681 - Beige
Czółenka 7681 - Beige

369,00 zł

Czółenka 7672 - Nero Beige
Czółenka 7672 - Nero Beige

369,00 zł

Klapki 4465 - Nero
Klapki 4465 - Nero

249,00 zł

Czółenka 7670 - Nero+Beige
Czółenka 7670 - Nero+Beige

379,00 zł

Czółenka 7722 - Nero
Czółenka 7722 - Nero

369,00 zł

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach, a w zamian otrzymasz od nas kupon rabatowy o wartości 10% na pierwsze zamówienie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl